Masáže a terapie

logo

Vitajte na stránkach vedomého dotyku a terapií Nových Kódov.

V roku 2017 som zľahka začal verejne prezentovať svoju Vedomú Masáž (ktorú som predtým praktizoval hlavne na svojej veľmi spokojnej priateľke). Je to masáž, ktorú ma nikto neučil, pretože sa naučiť nedá. Je viazaná na intuíciu, verbálny, neverbálny a dotykový kontakt s klientom.

Vzniká tak priestor úplnej dôvery, kde si klient môže dovoliť kľudne aj zaspať. Spolu s ne-automatickým, presne cieleným dotykom tak vzniká druh veľmi intímnej masáže bez sexuálneho (alebo akéhokoľvek iného) napätia, ktoré sa žiaľ u toľkých masérov dnes objavuje. Toto naladenie dovoľuje plné uvoľnenie klienta do „opravenia“ jeho / jej stuhnutých svalov a energetických blokov.

O 2 roky som už mal pri sebe pomerne stálu klientelu a takmer desiatku festivalových masírovaní s veľmi dobrou odozvou. Okrem uvoľnenia svalstva sme s klientami prichádzali na rôzne emočné zranenia a bloky, ktoré sa pri masážach niekedy podarilo rozuzliť a pomenovať. Trochu problém bol, že masáž nebola terapiou. A tak zostávali klienti nezriedka odporučení k terapeutom, ktorí by im ich aktuálny problém vedeli pomôcť nadobro vyriešiť.

Potom prišla pandémia roku 2020, s ktorou dorazil do domácností aj rok odhaľovania dlho odkladaných rodinných a iných trápení. Ľudia zostávali uzavretí v jednej domácnosti, často bez práce a zábavy, ktorá im slúžila na odvedenie pozornosti od problémov doma. A tak sa aj ku mne dostala terapia Nových Kódov, vďaka ktorej som svoje masérske umenie obohatil o umenie terapeutické. A vznikla ideálna kombinácia – masáž s následnou možnosťou priamej terapie u človeka, ku ktorému má klient už vopred nastavenú dôveru.

Dodnes si užívam možnosti, ktoré mi toto spojenie otvorilo a teším sa z každého klienta, ktorý sa viac nevracia na masáž rovnakých partií tela. Jednoducho preto, lebo sme spolu dokázali natrvalo odbúrať z jeho / jej života situácie, ktoré bloky v týchto častiach spôsobovali.

Ak máte chuť pridať sa k zoznamu spokojných klientov aj Vy, pokojne ma kontaktujte a pýtajte sa. Alebo si rovno rezervujte svoju masáž či terapiu 🙂

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *