Vedomý Dotyk – masáž tela i duše

Stránka sa presťahovala sem: https://gongrelaxkakao.sk/masaze/vedomy-dotyk-masaz-tela-i-duse/

Intuitívna vedomá masáž je jemným, postupne sa prehlbujúcim tlakom na miesta, kde na tele spolu nájdeme stuhnuté svalstvo, či spazmy (malé guľôčky na svaloch, v ktorých sú zabalené nespracované emócie).

Masáž je prispôsobená každému jednotlivému klientovi tak, aby nikdy nešla cez jeho / jej prah bolesti, nebola prehnane nepríjemná a okrem fyzického uvoľnenia poskytuje tiež uvoľnenie mysle a emočného napätia v tele.

Ako zvyknem na začiatku masáže prízvukovať – jedná sa o Vašu masáž.
Masér sa teda prispôsobuje potrebám masírovaného – či už sa klient má chuť rozprávať, ležať v tichosti, spať, spievať, hýbať sa, kašľať, piť, odísť v strede masáže na záchod atď. (v rozumných medziach – nejedná sa o tantrickú masáž).

Okrem fyzického tela pracujem pri masáži aj s telom emočným a ak je v ktoromkoľvek mieste zablokovaná určitá situácia alebo emócia, vnímam ju ako obraz a môžem ju klientovi priblížiť. Takto sa spolu vieme dostať k určitým a jasným obrazom – napríklad k potlačenému hnevu na seba z filmu, ktorý sa nám včera totálne nepáčil a pozerali sme ho len kvôli partnerovi – ale aj k obrazom, ktoré sú viac metaforické a vyjadrujú buď emóciu ako takú (strach, smútok), alebo prežitok z minulého života.

Ak sa nám počas masáže podarí nájsť určitý problém, ktorý sa nám v živote opakuje a nevieme s ním pohnúť, je vhodné si následne dohodnúť terapiu na odblokovanie tohto problému a jeho preprogramovanie tak, aby sme sa na ďalší krát vedeli v danej situácii rozhodnúť inak. Alebo prípadne – aby sa nám už viac dané situácie v živote neopakovali.

Je tiež možné, že sa počas masáže, alebo po nej (doma) spustí riešenie karmickej záťaže – tzn. nevyriešených vzťahov s niekým, koho v tomto živote dobre poznáme, pričom v inom, predchádzajúcom živote sme si vzájomne spôsobili určitú bolesť. Ak sa tak stane po čas masáže, prejdeme týmto zážikom spolu. Ak sa toto otvorí doma, pravdepodobne sa o tento zážitok podelíte s niekým blízkym – napríklad s rodičom, s ktorým si po rokoch navzájom vysvetlíte bolesti, ktoré ste si podvedome spôsobovali.

Masáž trvá zvyčajne približne 2 – 3 hodiny, v zriedkavých prípadoch aj viac hodín (liečenie emočného tela pri rozmasírovávaní viacerých veľmi stuhnutých bodov na tele).

Vhodne nastavený dar za hodinu masáže je 30 €nergíí, avšak peniaze by nemali byť prekážkou k jej absolvovaniu. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa mi a dohodneme sa.